5 tipů pro domácí výmalbu.

Středa 18. říjen 2017 | RSS
Autor: AkzoNobel

Dulux

 

1. Počítejte!

Pro výpočet potřebného množství si změřte šířku a výšku zdi, kterou budete malovat a následně čísla vynásobte. Na etiketě výrobku najdete vydatnost nebo můžete pro výpočet využít interaktivní kalkulačku na našem e-shopu. Počítejte se dvěma vrstvami.

2. Pusťte se do toho!

Po úpravě povrchu a nepenetrování začněte práci u rohů a okrajů. Na těchto místech pracujete se štětcem, válečkem nedosáhnete až do rohů, respektive zapatlá i vedlejší plochu zdi.

3. Malujte vertikálně

Malování začněte pod okny a postupujte směrem do středu místnosti. Barvu nanášejte na zeď rovnoměrně za pomoci válečku shora dolů, natírejte vertikálními tahy.

4. Malířské ,,véčko"

Barvu nanášejte na zeď ve tvaru V nebo Y, poté ji rozložte do okolní plochy pomocí svislých tahů. V případě větších ploch se vyplatí rozdělit si zeď na větší sloupce a nanášet na ně barvu jeden za druhým.

5. Nátěr stropu

Stropy malujte vždy ze směru přicházejícího světla, tzn. od oken směrem ke dveřím. Tento postup vám umožní během práce lépe kontrolovat výsledek.

 

 

Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE
Načítání obsahu …