Dekorativní vodotěsný systém na ochranu povrchů vystavených vlhk

Sobota 31. červenec 2021 | RSS
Autor: Jub

HYDROSOL Decor

 

 

Je dekorativní vodotěsný systém na ochranu povrchů vystavených vlhkosti a vodě, který efektivně nahradí klasické keramické obklady na povrchu stěn.

Kde všude můžeme systém HYDROSOL Decor použít?

Realizace systému HYDROSOL Decor je možná jak v novostavbách, tak při renovacích. Systém se vyznačuje výjimečným estetickým vzhledem, vynikající vodotěsnou ochranou a mechanickou odolností. Doporučujeme ho na povrchy vysoce zatížené vlhkostí a vodou nebo vystavené mechanické zátěži, jako jsou např. stěny bazénů a koupelen, sprchové kouty, toalety, kuchyně, chodby, schodiště a všude tam, kde je vyžadována extrémní odolnost a omyvatelnost.

Aplikace na všechny obvyklé povrchy

Vynikající přídržnost použitých materiálů umožňuje nanášení na různé povrchy. Systém můžeme aplikovat na beton, cementové, vápenocementové či sádrové omítky, stejně jako na sádrokartonové a jiné desky pro suchou výstavbu. Při renovaci ho můžeme nanášet přímo na stávající keramický obklad nebo pevně držící disperzní vyrovnávací hmoty a nátěry. Překlene až 0,75 mm široké trhliny.

Snadná údržba

Jednou z největších výhod systému je snadné čištění, protože vytváří souvislý bezešvý povrch, kde nejsou žádné spáry jako u klasického provedení s keramickými obklady, ve kterých se mohou zachytávat nečistoty. Systém se snadno udržuje běžnými čisticími prostředky pro domácnost. Povrchová úprava systému navíc chrání i elastické těsnící hmoty v rozích, což jim prodlužuje životnost a poskytuje dodatečnou odolnost proti výskytu řas a plísní.

Hlavní výhody systému:

    vynikající vodotěsná ochrana
    snadné čištění, vysoká hygieničnost
    odolnost proti vzniku řas a plísní
    výjimečný estetický vzhled
    mnoho možností kombinace barevných odstínů
    snadná a rychlá renovace
    další informace o přednostech systému

Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE
Načítání obsahu …