Flügger

Flügger A/S je dánská společnost založena v roce 1980. Flügger má v Dánsku asi 175 obchodních míst a celkově přes 550 - v Dánsku, Švédsku, Norsku, Polsku, na Islandu av Číně. Historie společnosti v Dánsku sahá až do roku 1890.

V dnešní době společnost patří mezi celosvětově nejúspěšnější a také nejstarší obchodní řetězce nabízející kvalitní materiály skandinávské kvality. Pět moderních továren Flügger vyrábí barvy, dekorativní nátěry, tónovací pasty, lazurovací laky na dřevo, malířské nářadí, tapety a jiné materiály pro dekorativní úpravy interiérů a exteriérů. Zajišťuje celý proces od zpracování surovin až k předání produktu zákazníkovi do rukou.

Flügger již dlouho činí komplexní kroky, aby byl šetrný k životnímu prostředí a šetrný k životnímu prostředí.  Tento proces byl zahájen v 70. letech, kdy v Koldingu postavili továrnu s cílem vyrábět tam výhradně organické vodou ředitelné barvy. Součástí činnosti byla také výměna tradičních pigmentů obsahujících těžké kovy za nové, které také museli zajistit stálost barev a byly vhodné pro venkovní použití.

V roce 2005 byla výrobní činnost firmy Flügger v Dánsku a Švédsku certifikována podle ISO 14001 a certifikátu ekologické produkce ISO 14001. Jedním z cílů je ochrana životního prostředí.

Flügger je v čele vývoje a většina výrobků pro interiéry má označení eko-značky, což je pro spotřebitele objektivním ukazatelem toho, zda jejich použití může zahrnovat zdravotní rizika.

 V roce 2015 společnost Flügger A/S oslavila 125. výročí.
 

Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE
Načítání obsahu …