Hammerite

Hammerite má bohatou historii. Jeho jméno poprvé zaznělo v roce 1962, když Allen Forster vyvinul kladívkovou barvu pro použití v elektrických izolacích. Ve formě, kterou známe dnes, se ale Hammerite objevil v roce 1984. Začal se prodávat na britském trhu s potřebami pro domácí kutily jako na vzduchu schnoucí, korozi odolný nátěr pro železo a ocel. Tento okamžik dal vzniknout speciální kategorii ochranných nátěrů na kov.

Hammerite se brzy stal synonymem kvality i tajemstvím opředenou značkou – lidé začali spekulovat, co propůjčuje produktům Hammerite jejich výtečné vlastnosti.

Dnes se Hammerite prodává ve více než 55 zemích světa a je evropskou vůdčí značkou v péči o kovové povrchy. Na mnoha trzích zaujímá první místo v žebříčcích prodeje a distribuce.

Během naší 50leté historie jsme se nikdy nepřestali soustředit na kovy. Naše znalosti a zkušenosti jsou nesrovnatelné s konkurencí a naši značku i nadále podporujeme inovacemi a investicemi do výzkumu na světové úrovni.

Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE
Načítání obsahu …