Jak obnovit zašedlý plot.

Úterý 14. listopad 2017 | RSS
Autor: Adler

Starý šedý zahradní plot může být šedivý několika kroky, znovu se rozjasnit a oprašit. ADLER ukazuje, jak snadné je malování zahradního plotu a jaké produkty jsou pro něj nejvhodnější.

Neupravené zahradní ploty se časem stávají šedé a vypadají skvrnitě. Jejich obarvený dřevěný plot může být šedě vybledlý a překreslený s malou námahou. Jak funguje rekonstrukce?

Odhalte zahradní plot, snižte nasákavost dřeva nejprve důkladným zavlažováním dřevěného plotu. Naneste ADLER HOLZENTGRAUER kartáčem nebo štětcem. Po pouhých 10 až 20 minutách vykonal ADLER Holzentgrauer svou práci a můžete je odstranit velkým množstvím vody a pomocí vysokotlakého čističe. Nechte plot na zahradě několik dní v dobrém počasí. Pouze dobře vysušený plot umožňuje později uniformní kabát. Plot natřete vybraným lazurovacím lakem.  Pro dosažení moderního stříbrnošedého vzhledu můžete použít PULLEX SILVERWOOD.

 
    

Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE
Načítání obsahu …