Nátěry dřeva v interéru se značkou SOKRATES

Pátek 19. duben 2019 | RSS
Autor: Building plast spol. s.r.o.

Půdní vestavba s vodou ředitelnými barvami zn. Sokrates

 

 


Na pochozí plochy, jako jsou dřevěné podlahy, nabízí značka vynikající, extrémně tvrdý a na oděr odolný MOVIPur brilant
Zejména pro pochozí a plochy, které snášení největší mechanickou zátěž jako jsou dřevěné schody, podlahy, ale i vrchní desky u stolů, nabízí  značka Sokrates a dodává extrémě tvrdá a na oděr odolný Movipur brilant. Pro zvláště namáhané plochy je určen 100% PU lak TANGO plus a TANGO sport. Laky mají vynikající odolnosti na oděr, vodu a bytové chemikálie. Oba laky vynikají extrémní tvrdostí ale současně i pružností. U všech parketových laků je nutné počítat s tím, že měkké palubkové podlahy, smrk, borovice a podobně, zůstanou trvale citlivé na otlaky.

K povrchové úpravě dřevěného obložení interiéru a nábytku jsou určeny produkty AQUAFIN plus a Aquafin PLUS profi. Polyuretanové produkty s vynikajícím příjemným povrchem mají odolnost na bytové chemikálie a oděr. Všechny laky lze aplikovat i na minerální podklady. Laky lze podle potřeby tónovat do odstínů lazur. Laky MOVIpur a Tango splňují podmínky pro hračky a předměty pro děti. Aquafin splňuje podmínky pro hračky pro děti do 3 let.

Nátěry obložení stěn lze také provést silnovrstvou akrylátovou lazurou, nebo alkydovým lazurovacím lakem LAZURIT PLUS. Lazurit Plus a SOKRATES silnovrstvá lazura obsahují standardně UV filtr. Tyto lazury se dodávají ve 29 odstínech a obsahují UV filtr. Jsou vhodné zejména na obložení stěn a podobně. Nejsou pochozí.

Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE