SLEVA 5% květen

Reference

Fasádní dekorativní omítka Barlet

Probarvená pastovitá dekorativní fasádní omítka Barlet s vynikající vodoodpudivostí a minimální špinivostí je určená k použití na zateplovací systémy, dostatečně pevné omítky, betonové podklady, sádrokartony a lehčené stavební materiály. Všechny typy omítek lze použít i v interiéru. Omítky Barlet jsou určeny na všechny typy zateplovacích systémů a výrazně snižují tepelnou ztrátu staveb. Tenkovrstvé omítky Barlet zvyšují ochranu před hlukem, dodávají budovám nový vzhled. Splňují nejnáročnější požadavky stavebníků.

Justiční areál, Jihlava

 

Fasádní dekorativní omítky Barlet

Při rekonstrukci fasády byly použity výrobky Barlet pastovitá dekorativní omítka silikon a Barlet mozaiková omítka.

Farma Uhřínovice

 

Tenkovrstvá syntetická lazura Lazurol Topdecor

Novostavba ranče se nachází v malebné krajině na jižní Moravě, poblíž města Hustopeče. Ranč by vybudován a je neustále rozšiřován za účelem agroturistiky. Kompletní nátěr srubů a dřevěných budov byl proveden tenkovrstvou syntetickou lazurou Lazurol Topdecor v odstínu T024 cedr.

Ranč Kurdějov

 

Impregnační lazura Pullex Silverwood

Tato osobitá geometrická konstrukce rozhledny je chráněna produktem Pullex Silverwood altgrau od firmy Adler.

Pekelný kopec, okres Třebíč

 

Fasádní systém Jubizol

Dobrá tepelná izolace fasády snižuje náklady domácností na vytápění v zimním období a náklady na klimatizaci v letních měsících, zvyšuje komfort bydlení a současně přispívá k trvale udržitelnému rozvoji. Investice do fasádního systému vyžaduje jak kvalitní materiály, tak odborné provedení. Naši odborníci vám ochotně poradí při výběru vhodného systému a jeho komponent, stejně jako při volbě struktury a barvy fasády.

 

 

Fasádní barva Jub Revitalcolor AG

Fasádní barva Jub Revitalcolor AG použitá pro renovací fasády pivovaru. Barva je velmi vhodná pro nátěry hrubých nebo vlasově rozpraskaných fasádních povrchů, pro renovační nátěry starých dekorativních omítek a pro egalizační nátěry nových vápenocementových (vyzrálých alespoň jeden měsíc) a silikátových dekorativních omítek.
 
Rodinný pivovar Bernard, Humpolec
 
 
 
Vnitřní omyvatelné malířské barvy Jupol
 
Při renovaci interiéru autosalonu legendární italské značky Ferrari byly použity výrobky Jupol Special, Jupol Gold a Jupol Latex Satin pro dosažení vysoce kvalitního a designového vzhledu.

Autosalon Ferrari, Praha
 
 
Hodnocení obchodu na Zboží.cz