Míchání barev

MÍCHACÍ CENTRUM - FASÁDNÍ A INTERIÉROVÉ STUDIO

Nabízíme Vám profesionální míchání mnoha typů barev a laků, malířských nátěrů, fasádních barev a fasádních probarvených omítek, průmyslových nátěrových hmot a autolaků za využití nejmodernějších technologií. Naše profesionální míchací centrum je plně vybaveno 7 míchacími stroji předních výrobců. Zdarma provádíme měření odstínů vašich vzorků fotospektrometrem. Zdarma si u nás můžete zapůjčit vzorníky a výběr odstínu nechat na doma. Pokud si nebudete jistí s výběrem barevného odstínu můžeme Vám namíchat malý 0,25L testovací vzorek, aby jste si mohli barvu vyzkoušet na větší ploše. Poté je to jen otázka chvilky a barvu Vám na požadovanou plochu na počkání namícháme.  

Míchání malířských barev

Malířské barvy a barvy na zeď mícháme na počkání ve více než 1,5 miliónech odstínech. Vybrat si můžete od zahraničních výrobců Dulux a Vivechrom nebo malířské barvy od tuzemských značek Remal a Het. Namícháme Vám malířské nátěry, jak ve standardní otěruvzdorné kvalitě, tak i velice kvalitní disperzní nebo vinylové barvy do bytu s mnohem lepšími užitnými vlastnostmi. Patří mezi ně výborná kryvost, vysoká vydatnost a omyvatelnost tzn. možnost ušpiněný povrch umýt vodou s trochou čistícího prostředku. Povrch po umytí je zase čistý a to bez smývání barevného nátěru.

Míchání fasádních barev

Mícháme vysoce kvalitní fasádní barvy značek Barlet, Dulux a Vivechrom. Při míchání fasádních barev se používají speciální světlostálé pigmenty odolné vůči blednutí odstínu. Fasádní barvy mícháme na počkání ve více než 1,5 miliónech odstínech. Na počkání si můžete vybrat z fasádních barev akrylátových nebo silikonových s lepšími fyzikálními vlastnostmi. Na zakázku Vám pak můžeme nabídnout barevné fasádní barvy vápenné nebo silikátové.

Míchání fasádních probarvených omítek

Mícháme fasádní dekorativní omítky značky Barlet. Jedná se o vysoce kvalitní omítky splňující ty nejpřísnější evropské normy. Vyrábí se ve variantě akrylátové nebo kvalitnější silikonové s lepšími fyzikálními vlastnostmi. Zrnitá omítka nazývaná také jako hlazená omítka nebo točená omítka se vyrábí v zrnitosti 1,5mm a 2,0mm. Rýhovaná omítka nazývaná jako drásaná omítka nebo škrabaná omítka se vyrábí ve stejné zrnitosti také 1,5mm a 2,0mm. Na zakázku Vám můžeme nabídnout i fasádní tenkovrstvé omítky silikátové. Probarvené omítky Barlet v malém množství mícháme téměř na počkání a větší množství zpravidla do druhého pracovního dne.

Míchání mozaikových omítek - Marmolit

Mozaikové omítky Barlet nabízíme v provedení mozaiková omítka z barvených křemičitých písků (K) - zrnitost 1,6 mm a mozaiková omítka z barvených vápencových drtí (M) - zrnitost 2 mm v mnoha barevných kombinacích dle vzorníku. Mozaiková omítka - marmolit  Barlet je vhodná zejména pro povrchovou úpravu  venkovních soklů, na svislé plochy zídek a sloupků. Dekorace sloupů a částí stěn v interiérech apod.

MÍCHACÍ CENTRUM - ORIGINÁLNÍ AUTOLAKY

Míchání autolaků

Autolaky Vám namícháme na osobní a dodávkové automobily, nákladní vozidla, motocykly, autobusy, stavební a zemědělské stroje a letadla.Pro míchání autolaků používáme profesionální značkové míchací systémy Dupont, Lesonal, Dyna a HB-Body. Mícháme autolaky včetně metalických, perleťových i klasických odstínů. Plníme autolaky do sprejů, mícháme a plníme korekční retušovací tužky na drobné škrábance a opravy autolaků. Měříme odstíny autolaků za pomoci profesionálního fotospektrometru Dupont Refinish.

Autolaky na míru

Pomůže Vám s výběrem Vaši barvy z více jak 1,5 milionů odstínů barev. Autolaky si můžete vybrat pomocí speciálních color boxů a color booků (vzorníku barev) všech světových automobilek. Samozřejmostí je obrovský výběr z veškerého lakýrnického sortimentu. Dodáváme autolaky a ostatní sortiment pro mnoho malých i velkých autolakoven a autoservisů.