Kwasny DE

Inovace mají u společnosti Peter Kwasny GmbH dlouhou tradici: od geniálního nápadu vyrábět laky na auta ve spreji v roce 1956, přes produkci první auto-K sprejové soupravy v Gundelsheimu v roce 1966, vstup na trh laku ve spreji belton v roce 1973, vynález Spraymax koncem 90. let až po dnešní  modulární systém SprayMax LackRepair , abychom uvedli jen některé stěžejní události.

„Auto-K“ byl a dodnes je ztělesněním jednoduché a rychlé opravy laku na autě. Pojem „lakovna ve spreji“ formoval odborný svět. Peter Kwasny platí za průkopníka laků ve spreji pro opravy autolaků. Společnost Peter Kwasny GmbH, kterou založil, v posledních desetiletích směrodatně určovala razantní vývoj v oblasti laků ve spreji.

Již 45 let vycházejí z Gundelsheimu „laky ve spreji do celého světa“ (Austrálie, Jižní Afrika, USA atd.). Zde se kruh uzavírá: před více než 55 lety si Peter Kwasny přivezl z USA nápad vyrábět v Německu laky ve spreji pro auta. Dnes dodává Kwasny do USA dvousložkové speciální laky ve spreji nejvyšší kvality.

Řadit dle
Partneři a značky logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom logo_bottom
Kontakty
Newsletter
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích.

POUŽÍVÁME SOUBORY COOKIE
Načítání obsahu …