Míchání barev

FASÁDNÍ BARVY A OMÍTKY - MALÍŘSKÉ BARVY - BARVY NA KOV I DŘEVO - AUTOLAKY - PRŮMYSLOVÉ BARVY

 

 

PROFESIONÁLNÍ MÍCHACÍ CENTRUM

Nabízíme Vám profesionální míchání barev a laků, malířských nátěrů, fasádních barev a fasádních probarvených omítek, průmyslových nátěrových hmot a autolaků za využití nejmodernějších technologií. Naše profesionální míchací centrum je plně vybaveno 7 míchacími stroji předních výrobců. Zdarma provádíme měření odstínů vašich vzorků fotospektrometrem. Můžete si u nás zapůjčit vzorníky a výběr odstínu nechat na doma. Pokud si nebudete jistí s výběrem barevného odstínu můžeme Vám namíchat malý testovací vzorek, aby jste si mohli barvu vyzkoušet na větší ploše. Poté je to jen otázka chvilky a barvu Vám na požadovanou plochu na počkání namícháme.  

 

Míchání malířských barev

Malířské barvy a barvy na zeď mícháme na počkání ve více než 1,5 miliónech odstínech. Vybrat si můžete od zahraničních výrobců barvy Dulux, barvy Jub nebo kvalitní české malířské barvy Remal. Namícháme Vám malířské nátěry, jak ve standardní otěruvzdorné kvalitě, tak i velice kvalitní disperzní nebo vinylové barvy do bytu s mnohem lepšími užitnými vlastnostmi. Patří mezi ně výborná kryvost, vysoká vydatnost a omyvatelnost tzn. možnost ušpiněný povrch umýt vodou s trochou čistícího prostředku. Povrch po umytí je zase čistý a to bez smývání barevného nátěru.

 

Míchání fasádních barev

Mícháme kvalitní fasádní barvy Jub, fasádní barvy Dulux a fasádní barvy Barlet. Při míchání fasádních barev se používají speciální světlostálé pigmenty odolné vůči blednutí odstínu. Fasádní barvy mícháme na počkání ve více než 1,5 miliónech odstínech. Na počkání si můžete vybrat z fasádních barev akrylátových nebo silikonových s lepšími fyzikálními vlastnostmi. Můžeme Vám také nabídnout fasádní barvy vápenné nebo silikátové.

 

Míchání fasádních probarvených omítek

Mícháme kvalitní fasádní dekorativní omítky Jub nebo fasádní omítky Barlet. Jedná se o vysoce kvalitní omítky splňující ty nejpřísnější evropské normy. Vyrábí se ve variantě akrylátové nebo silikonové s lepšími fyzikálními vlastnostmi. Dodáváme fasádní probarvené omítky v provedení Zrnitá omítka nazývaná také jako hlazená omítka nebo točená omítka, i méně používané Rýhované omítky nazývané také jako drásané omítky nebo škrabané omítky.

 

Mozaikové omítky

Dodáváme kvalitní mozaikové omítky Jubizol Kulirplast nebo Barlet Mozaiková omítka. Jubizol Kulirplast 1,8 premium je tenkovrstvá dekorativní akrylátová omítka z barveného přírodního granulátu s prodlouženou dobou zpracovatelnosti. Jubizol Kulirplast 2,0 je tenkovrstvá dekorativní akrylátov omítka z vícebarevného mramorového granulátu. Jsou vhodné k dekorativní ochraně fasádních (zejména soklových) a vnitřních (především silně zatížených) stěnových povrchů, na všechny druhy hladce upravených stavebních podkladů (štukové minerální omítky, beton, sádrokartonové, vláknocementové a dřevotřískové desky). Mozaikové omítky Barlet nabízíme v provedení mozaiková omítka z barvených křemičitých písků (K) - zrnitost 1,6 mm a mozaiková omítka Barlet z barvených vápencových drtí (M) - zrnitost 2 mm v mnoha barevných kombinacích dle vzorníku. Mozaiková omítka Barlet je vhodná zejména pro povrchovou úpravu venkovních soklů staveb, na svislé plochy zídek a sloupků, dekorace sloupů a částí stěn v interiérech apod.

 

MÍCHACÍ CENTRUM - ORIGINÁLNÍ AUTOLAKY

 

Míchání autolaků

Autolaky Vám namícháme na osobní a dodávkové automobily, nákladní vozidla, motocykly, autobusy, stavební a zemědělské stroje a letadla. Pro míchání autolaků používáme profesionální značkové míchací systému BASF. Mícháme autolaky včetně metalických, perleťových i klasických odstínů. Plníme autolaky do sprejů, mícháme a plníme korekční retušovací tužky na drobné škrábance a opravy autolaků.

 

Autolaky na míru

Pomůže Vám s výběrem Vaši barvy. Autolaky si můžete vybrat pomocí speciálních color boxů a color booků (vzorníku barev) všech světových automobilek. Samozřejmostí je obrovský výběr z veškerého lakýrnického sortimentu. Dodáváme autolaky a doplňkový autosortiment mnoha malým i velkým autoservisům.

 

Míchání průmyslových barev

Míchání jednosložkových alkydových a alkyd-uretanových barev - základních, vrchních tak i barev kovářských. TELKYD T300, TELKYD S200, TELKYD S200 E, TELKYD F200 a další.
Míchání průmyslových dvousložkových (2K) polyuretanových a epoxidových barev podle vzorkovnice RAL. TELPOX T300, TEPOX P100 TELPOX P170, TELPUR S210 E, TELPUR T 300.
Mícháme průmyslových barev od českého výrobce Barvy a Laky Teluria.

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz